Mapa   Fitxa
Pisua salgaian Vigo, Pontevedra
REF. 1229

122 m2

4

2

1
salmenta: 279.000 €
Deskribapena
Piso en venta en Vigo, con 122 m2, 4 habitaciones y 2 baños, Garaje y Ascensor.
Ezaugarriak
Salmenta Prezioa 279.000 €
Prezioa/m² 2.287
Eraikiak 122 m2
Erabilgarriak 115 m2
Logelak 4
Bainugelak 2

Harremanetan jarri gurekin

Jabetza honi buruzko informazio gehiago nahi baduzu, mesedez, bete inprimakia.

 Bai, irakurri eta/edo onartu dut Erabilera-baldintzak eta Pribatutasun-politika
Antzeko higiezinak:
 
330.000 €
Erref. 4108  102 m2  2  2
Pisua salgaian Reus, 102 m2 eta 2 logelak eta 2 bainugelak.
 
324.000 €
1.200 €/hilabete
Erref. 1529  69 m2  4  2
Pisua salgai eta alokairuan Barcelona, 69 m2, 4 logelak eta 2 bainugelak, 2 Garaje-plazak, Biltegia, Igogailua, Altzariak dauden, Aire girotua eta Berokuntza Banakako Gas Naturala.
Inmobiliaria en Cuenca

Estás viendo una web demo a modo de ejemplo para las agencias inmobiliarias de la nueva era digital.

Nº API: 12493 - ROAIIB 023665

HARREMANETAN JARRI GUREKIN

C/ Fausto Culebras 4
16004 Cuenca