Опис
Piso en venta y alquiler en Barcelona, con 210 m2, 3 habitaciones y 2 baños, Piscina, Garaje, Trastero, Ascensor, Amueblado y Aire acondicionado.
Ціна продажу 445 000 €
Ціна/м² 2 119
Ціна оренди 1 250 €/місяць
Оренда з правом викупу
Витрати спільноти
90 €
I.B.I.
556 €
Рік будівництва 1910
Cédula de Habitabilidad CHB3783111001
Забудована площа 210 m2
Корисна площа 92 m2
Спальні 3
Ванні кімнати 2
Мебльований
Облаштована кухня
Опалення Природний газ індивідуальний
Кладова
Тераса
Поверх 5