Карта   Фішка
Мешкання на продаж y Pozuelo De Alarcón, Madrid (Somosaguas)
REF. 1068

146 m2

4

3

1
продаж: 665 000 €
Опис
Мешкання на продаж y Pozuelo De Alarcón, з 146 m2, 4 кімнати І 3 ванні кімнати, Басейн, Гараж, Кладова, Ліфт І Кондиціонер.
Характеристики
Ціна продажу 665 000 €
Ціна/м² 4 555
Забудована площа 146 m2
Спальні 4
Ванні кімнати 3
Кладова
Тераса
Ліфт
Кондиціонер
Спільний басейн
Гараж
Енергетичний сертифікат У процесі розгляду

Зв’яжіться з нами

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації про цю нерухомість, будь ласка, заповніть форму.

 Так, я прочитав та/або приймаю Умови користування та Політику конфіденційності
Подібні об’єкти:
 
775 000 €
Реф. 4097  160 m2  3  1
Мешкання на продаж y Madrid, з 160 m2, 3 кімнати І 1 ванні кімнати І Ліфт.
 
600 000 €
Реф. 4067  200 m2  4  2
Мешкання на продаж y Elche/Elx, з 200 m2, 4 кімнати І 2 ванні кімнати І Ліфт.
Inmobiliaria en Cuenca

Estás viendo una web demo a modo de ejemplo para las agencias inmobiliarias de la nueva era digital.

Nº API: 12493 - ROAIIB 023665

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

C/ Fausto Culebras 4
16004 Cuenca